Senior Python Developer

11-12-2017

Lider w produkcji nowoczesnych systemów do zarządzania ryzykiem i obsługi internetowych zakładów sportowych poszukuje doświadczonych specjalistów do pracy w charakterze Senior Python Developer. Oferujemy bardzo urozmaiconą i pełną wyzwań prace z użyciem najnowszych technologii zdecydowanie nastawioną na produkcję nowych rozwiązań dla dużych klientów na rynku EU i polskim.

Opis stanowiska:
– Projektowanie i programowanie rozwiązań backendowych dla platformy transakcyjnej i do zarządzania ryzykiem
– Optymalizacja przetwarzania danych pochodzących od zewnętrznych dostawców
– Praca z użyciem najnowszych technologii w zaawansowanym technologicznie zespole

Oczekiwania wobec kandydatów:
– Znajomość języka: Python (Flask, Django, Celery)
– Znajomość nierelacyjnych baz danych (Redis, MongoDB)
– Znajomość relacyjnych baz danych
– Znajomość Elasticsearch będzie dodatkowym atutem
– Doświadczenie w towrzeniu REST API

Oferujemy:
– Współpraca B2B
– Atrakcyjne wynagrodzenie 10.000-15.000  zł netto
– Bogaty pakiet socjalny
– Praca zdalna lub w biurze w Łodzi, Warszawie lub Białymstoku
– Zgrany, młody i ambitny zespół

CV proszę wysyłać na info@itrekruter.pl

Dodaj swoje CV (obsługiwane formaty: *.pdf, *.odt, *.doc, *.docx; rozmiar 200kb)

Udowodnij, że nie jesteś robotem.