Senior Web Designer

17-08-2017

Lider w produkcji nowoczesnych systemów do zarządzania ryzykiem i obsługi internetowych zakładów sportowych poszukuje doświadczonego specjalisty.
Miejsce pracy: Łódź lub Warszawa
Obowiązki:
-tworzenie projektów graficznych dla serwisów internetowych i aplikacji webowych
-współpracę z programistami przy wdrażaniu projektów

Wymagania:
-minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
-doświadczenie w projektowaniu natywnych aplikacji mobilnych oraz responsywnych stron www
-język angielski B2/C1
-portfolio z projektami serwisów internetowych
-znajomość oprogramowania Adobe, InDesign i Photoshop
-znajomość najnowszych trendów w projektowaniu aplikacji webowych i mobilnych

Oferujemy:
-Stabilne zatrudnienie na UoD lub B2B
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Pracę w firmie znajdującej się w czołówce firm programistycznych Polski
-Bogaty pakiet socjalny
-Praca zdalna lub w biurze w Łodzi lub Warszawie
– Zgrany, młody i ambitny zespół
Wraz z CV prosimy o przesłanie swojego portfolio na info@itrekruter.pl

Dodaj swoje CV (obsługiwane formaty: *.pdf, *.odt, *.doc, *.docx; rozmiar 200kb)

Udowodnij, że nie jesteś robotem.